پوشک شورتی بچه سایز 7 ولیوپک (بالای 12 تا 25 کیلوگرم)

ضد حساسیت، فاقد پارابن، لاتکس و لوسیون، اروپایی، تست شده برای استفاده در شب
تولید کننده: مگا دیسگوزبلز اس ای
GTIN: 5201263890208
ارسال رایگان
6,670,000 ریال
موجودی کالا 2

 

چقدر بزرگ شدی!!

 

فرزند شما رشد زیادی کرده است و هر روز مستقل تر به نظر می­رسد و شما را با دستاوردهای جدید غافلگیر می کند. سن یادگیری فرا رسیده است و فرزند کوچک شما همه چیز را مانند اسفنج جذب می­کند. شما می بینید که با سرعت بسیار زیاد دنیای پیرامونش را فتح می­کند، با حس استقلال و خودکفایی که باعث می­شود به او افتخار کنید. در هر حرکتی می­توانید تعادل و هماهنگی را بهبود ببخشید، ثبات و آسایش را که تا دیروز در تلاش برای دستیابی به او بود، به او ارائه دهید. حالا ناراحت نباشید که او بدون کمک شما از پله ها بالا و پایین می رود! در این مرحله، توسعه ­ی زبان و تخیل روز به روز شما را شگفت زده می­کند!

پوشک بیبی­ لینو سنسیتیو، بهترین دوست و یاور شماست. با هسته­ ی فوق جاذب که به طور موثری رطوبت را در داخل خود جذب می­کند، همچنین با عصاره ­ی بابونه غنی شده است تا بتوانید کودک خود را خشک و محافظت کنید، بنابراین بیبی ­لینو سنسیتیو با پوست کودکتان ملاطفت و مهربانی دارد. بیبی­ لینو سنسیتیو اولین پوشک بچه یکبار مصرف در اروپاست که به دلیل حذف بیش از 200 ماده مضر، توانسته است تاییدیه استانداردOeko-Tex®100 را اخذ کند، بنابراین شما مطمئن هستید که پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، پوست کودک شما را با روشی تایید شده و دوستانه محافظت می­کند. دارای فناوری Comfi-Fit برای تناسب بسیار عالی روی بدن کودک.

بنابراین شما مطمئن هستید که پوشک بیبی­ لینو سنسیتیو، پوست کودک شما را با روشی تایید شده و دوستانه لمس می­کند.

پوشک بیبی لینو سنسیتیو در موسسه‌ی تحقیقات پوستی درما تست آلمان، طی یک دوره‌ی 4 هفته ای تحت نظارت متخصصین پوست و اطفال بر روی کودکانی که این پوشک به آنها بسته شد، به صورت بالینی تست شده، و نتیجه عالی (برچسب کیفیت 5 ستاره) را دریافت کرده ‌است.

 دارای فناوری Comfi-Fit برای فیت شدن عالی روی بدن کودک.

به لطف هسته­­ ی فوق العاده جاذب که تکنولوژی Dry-Matrix را در خود جای داده، پس ندادن در این پوشک تثبیت شده است. این فناوری از توری از الیاف طبیعی تشکیل شده است، که رطوبت را در هسته حفظ می­کند.

 بیبی­ لینو سنسیتیو دارای سطح جذب بالا با کیفیتی برتر بر اساس اندازه گیری آزمایشگاه­ های تخصصی است.

(Mannequins/SGS Courtray method France)

 بنابراین، این طراحی پیشرفته محصول، می تواند خشکی مورد نیاز نوزاد را، هم در طول روز و هم در شب و در هنگامی که نیاز به جذب حتی بیش از نیاز طبیعی است، فراهم کند. این باعث خواب آرام تر نوزادان و والدین می شود!

 

10 دلیل برای اعتماد به بیبی لینو سنسیتیو


1- مفهوم ضد حساسیت در اقلام مصرفی بهداشتی شخصی، اهمیت بالایی دارد زیرا باید بتواند نیازهای پوست حساس را برطرف کند.

 پوشک بچه بیبی لینو سنسیتیو دارای طراحی ضد حساسیت است. این یعنی اطمینان ازجذب عالی، و نیز یقین از نظر سازگاری با پوست حساس کودک در این پوشک بی نظیر.

2- پوشک بچه بیبی لینو سنسیتیو، فاقد لاتکس، لوسیون و پارابن است.

3- پوشک بچه بیبی لینو سنسیتیو، اولین دارنده استاندارد OEKO-TEX 100 برای پوشک بچه در اروپاست. این استاندارد عاری بودن این پوشک از 200 ماده مضر را تایید می کند. این پوشک حدود 10 سال است تحت معیارهای سخت این استاندارد تولید می شود.

4- تست شده به صورت بالینی، در موسسه تحقیقات پوستی درما تست آلمان با نتیجه عالی (برچسب کیفیت 5 ستاره)، پس از اتمام یک دوره 4 هفته ای بر روی کودکانی که این پوشک تحت نظارت متخصص پوست و متخصص اطفال به آنها بسته شد.

5- توصیه شده توسط انجمن پوست کودکان یونان پس از بررسی های سخت گیرانه اسناد فنی محصول

6- توصیه شده توسط انجمن ماماهای یونان. در واقع این توصیه برآمده از تجربه گران سنگیست که طی سالیان متمادی از مصرف این پوشک برای نوزادان بدست آمده است.

7- به لطف هسته فوق العاده جاذب که تکنولوژی Dry-Matrix را در خود جای داده، پس ندادن در این پوشک تثبیت شده است. بیبی لینو سنسیتیو دارای سطح جذب بالا با کیفیتی برتر بر اساس اندازه گیری آزمایشگاه های تخصصی است.

(Mannequins/SGS Courtray method France)

8- با فناوری Comfi-Fit برای فیت شدن عالی روی بدن کودک

9- دارای تاپ شیت های مخصوص و جدید با کپسول های نرم. بیبی­ لینو سنسیتیو طراحی ضد حساسیت خود را برای سایزهای 1 و 2 که مخصوص نوزادان می­باشد تقویت کرده است.

10- تولید شده توسط یک شرکت 100% یونانی و اروپایی. شرکت مگا دیسپوزبلز اس. اِی. در آتن. این شرکت بوسیله استانداردهای ISO50001، ISO14001 و OHSAS18001 برای سلامتی و ایمنی مورد ارزیابی و تایید قرار گرفته است.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

پوشک کامل بچه سایز 7 ولیوپک اکسترا لارج پلاس (بالای 17 کیلوگرم)

ضد حساسیت، فاقد پارابن، لاتکس و لوسیون، اروپایی، شماره پروانه بهداشتی: 1302250929550381
6,370,000 ریال